Smart Stadium

MCX SmartStadium

Rozwiązanie dla imprez sportowych, kulturalnych i innych wydarzeń o charakterze masowym, w szczególności:

MCX SmartStadium jest rozwiązaniem All-In-One czyniące z każdego stadionu i areny, z każdego terenu festiwalowego, targów, wystawy rzeczywistym obiektem „inteligentnym”. Nasz na światową skalę unikalny produkt umożliwia operatorowi nie tylko znaczące podniesienie bezpieczeństwa wszystkich odwiedzających, lecz także chroni obiekt przed zagrożeniem dzisiejszych dni.

Rozszerzenie pierścienia kontrolnego, natychmiastowe sprawdzanie w różnych bazach niechcianych bądź niebezpiecznych osób, pełna identyfikacja odwiedzających jest możliwa z pomocą MCX Systems bez dodatkowych kart, identyfikatorów lub dowodów tożsamości. Jako lider w płatnościach bezdotykowych zaadaptowaliśmy naszą nowoczesną i sprawdzoną technologię do wyzwań obecnych czasów. Teraz każdy uczestnik imprezy masowej wchodzi na imprezę za pomocą swojej własnej karty płatniczej/kredytowej.

Karta jest równocześnie biletem, akredytacją, identyfikatorem oraz wciąż jest też środkiem płatniczym, co pozwala organizatorom do przekształcenia tradycjonalnego wydarzenia w bezgotówkowe wydarzenie; „cashless event”. To z kolei gwarantuje szybszą obsługę, zwiększenie sprzedaży, a także umożliwia przeprowadzenie indywidualnie dostosowanych promocji. Wszystko razem sprawia że wydarzenie staje się i bezpieczniejsze i generujące wyższe obroty.

więcej