Aplikacje płatnicze

Aplikacja płatnicza oferowana przez MCX Systems umożliwia realizację transakcji płatniczych kartami Visa, MasterCard, AmEx, Diners Club i wielu innych systemów płatniczych wydanych w różnych technologiach:  karty bezstykowe (PayPass, PayWave), z paskiem magnetycznym, mikroprocesorem zgodnymi ze standardem EMV.

MCX Systems oferuje również aplikację płatniczą do terminali samoobsługowych.

Aplikacja oparta jest o środowisko programistyczne MCX Gateway, w związku z czym możliwe jest przystosowanie jej do pracy na różnych platformach sprzętowych. Tworzymy dedykowane aplikacje dla terminali takich producentów jak Ingenico czy VeriFone.

Aplikacja płatnicza MCX Systems spełnia światowe standardy oraz współpracuje z większością centrów autoryzacyjnych w Polsce np.: eCard, Elavon, eService, First Data, PaySqare, PayTel, Six Payment Services

Integralną częścią aplikacji płatniczej są:

W naszej ofercie znajdują się terminale wiodących firm na świecie. Klient otrzymuje kompletne rozwiązanie dostosowane do danego urządzenia, razem z systemem zarządzania terminalami (TMS) oraz wsparciem technicznym. Łączenie się terminali z systemem centralnym może odbywać się za pomocą dowolnego medium komunikacyjnego – Dial-Up, Ethernet, GPRS, etc.

Korzyści

Bezpieczeństwo aplikacji

Aplikacje płatnicze od MCX Systems zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i zgodne są ze standardami: