MCX Gateway

Platforma MCX Gateway to zawansowany system informatyczny, który przetwarza transakcje płatnicze. Zbudowany z wyspecjalizowanych modułów (payment gateway), swobodnie konfigurowalny, który wspiera innowacje. Sercem platformy jest Payment Gateway.

MCX Gateway to system, w którym transakcje i dane posiadaczy kart płatniczych są całkowicie bezpieczne. Bezpieczeństwo jest potwierdzone certyfikatem PCI DSS Compliance.

MCX Gateway zapewnia niezależność, daje możliwość zmiany agenta rozliczeniowego i wybór dowolnego terminala. MCX Gateway to system, który się stale rozwija i integruje nowe rozwiązania.

Sprawdź możliwości MCX Gateway!

 

Wielu agentów rozliczeniowych, wielu producentów terminali

Unikalną cechą systemu jest możliwość integracji między różnej klasy urządzeniami płatniczymi, a systemami agenta rozliczeniowego. W ramach MCX Gateway przewidziane jest wsparcie m.in. dla urządzeń firmy Ingenico, Verifone i Bluebird.

Usługi dodane (VAS)

MCX Gateway stanowi elastyczne rozwiązanie pozwalające na świadczenie zróżnicowanych usług, rozwijanych zgodnie z potrzebami klienta. Już teraz na platformie dostępne mogą być rozwiązania takie jak np.:

Portal użytkownika

Aplikacja webowa dla użytkowników połączona z MCX Gateway umożliwia dostęp online do:

Bezpieczeństwo rozwiązań MCX Systems

MCX Gateway (Payment Gateway) został zaprojektowany tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa i dobrym praktykom opisanych w dokumentacji/standardach:

Korzyści dla użytkowników MCX Gateway