Rozwiązania Self Service

https://www.mcxsystems.pl/promocja-terminale/

Stworzona przez nas niezawodna aplikację płatnicza do terminali samoobsługowych oparta jest o środowisko programistyczne MCX Gateway, dzięki czemu możliwe jest przystosowanie jej do pracy na różnych platformach sprzętowych, m. in. urządzeniach takich producentów jak Ingenico oraz VeriFone.

Nasze rozwiązanie pozwala na akceptację kart wszystkich systemów (m. in.: Visa, MasterCard, Amex) i u wszystkich akceptantów (acquirerów) w Polsce. Urządzenia mogą akceptować karty we wszystkich technologiach: bezstykowe (PayPass/PayWave), pasek magnetyczny i chip (EMV), dodatkowo również płatności BLIKiem, applePay’em lub GPay’em.

Klient otrzymuje kompletne rozwiązanie dostosowane do danego urządzenia razem z systemem zarządzania terminalami (TMS) oraz wsparciem technicznym.

Przykładowe zastosowania

Rożne konfiguracje

Devices

Korzyści

Nasz system poza umożliwieniem płatności bezgotówkowych w urządzeniach samoobsługowych, zapewnia szereg korzyści, m.in.:

Bezpieczeństwo

MCX Gateway został zaprojektowany tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa i dobrym praktykom opisanych w dokumentacji/standardach: