Software house

Nasz zespół składa się z najwyższej klasy specjalistów (inżynierów oprogramowania C++, Java, .NET, Python-deweloperów, architektów rozwiązań,UI/UX designerów, adminów bezpieczeństwa, testerów, kierowników projektów, itp.), którzy oferują wsparcie na każdym etapie projektu.

Oferujemy pełen zakresu usług: planowanie, projektowanie, dewelopment, testy, wdrożenie i utrzymanie aplikacji.  Po stronie wsparcia zapewniamy zarządzanie systemami i środowiskami na zasadzie 24/7.

Nasi eksperci wykorzystują różne technologie i rozwiązania do tworzenia najbardziej zaawansowanych produktów.

 

Narzędzia i technologie

wiecej na naszym profilu na clutch.com

Aplikacje płatnicze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i certyfikowaniu aplikacji dla terminali płatniczych. Opracowaliśmy oprogramowanie dla wszystkich wiodących acquirerów (włączając w to Elavon, eCard, ITCard, PaySquare, ING,  eService, FirstData, PayTel oraz Six Payment Services) a także dostawców terminali (Ingenico, Bluebird, Verifone). Nasze oprogramowanie współpracuje z niemal każdą bezpieczną formą płatności bezgotówkowej w wiodących systemach kartowych. Dążymy do ciągłego rozwoju i dlatego nasi eksperci nawiązali bliską współpracę z centrami innowacji w VISA i MasterCard.

Specjalizacja

Tworzymy indywidualne rozwiązania dla klientów w bankowości i finansach, handlu detalicznym,  transporcie publicznym, samorządów oraz operatorów vendingu, biletomatów i parkometrów.

Pracujemy również z klietami sektora przemysłowego. Nasze systemy pomagają w produkcji i dystrybucji czystej energii i z łatwością można je zintegrować z rozwiązaniami SCADA.

Specjalizujemy się w produkcji aplikacji webowych oraz mobilnych działających w środowisku Android i iOS.

Bezpieczeństwo

Modele współpracy

FIX PRICE

Dedykowany zespół projektowy, odpowiedzialność za projekt – zobowiązujemy się dostarczać wartość biznesową.

TIME & MATERIAL

Płacisz za pracę i doświadczenie zespołu programistów i decydujesz o kierunkach.

Infrastruktura

Posiadamy własne centrum danych gdzie możemy utrzymywać rozwiązania dla naszych klientów lub pracować z wybranym środowiskiem klienta (wewnętrznym lub chmurowym – Amazon, Azure, IBM …)